Redakce

EnergetikaOnline.cz je odborný online magazín, který vás provede turbulentním světem energetiky. Sledujeme nejnovější technologie, jak fungují obnovitelné zdroje energie, jaké jsou pohyby cen elektřiny a plynu na světových trzích nebo jak rychle se prosazuje elektromobilita v automobilovém průmyslu.

Magazín EnergetikaOnline.cz
vydává společnost:


Digital Plus s.r.o.
Újezd 429/36
118 00 Praha 1

www.digitalplus.cz
IČ: 05794536
DČ: CZ05794536

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C., vložka 270890

Redaktoři a externí spolupracovníci magazínu EnergetikaOnline.cz přinášejí aktuální informace ze světa energetiky a energetického trhu z celého světa.

V magazínu najdete také zprávy z oblasti elektromobility, novinky o evropském souboru opatření Green Deal, ale také rady a návody, jak postupovat například při změně dodavatele energií.


Šéfredaktor

Marek Kuřina/marek.kurina@energetikaonline.cz

Žurnalistice se věnuje již více než 20 let. Působil v ČTK a v řadě IT magazínů (PC Magazine CE, Upgrade IT, Stereomag, Digimanie). Dlouhodobě se zabývá problematikou elektromobility a úsporných energetických řešení.

Na tento kontakt prosím směřujte dotazy a připomínky k obsahu článků, případné nabídky ke spolupráci, zápůjčky produktů na recenze, apod.

Redakce

Komárková Tereza /tereza.komarkova@energetikaonline.cz
Kostka Jiří /jiri.kostka@energetikaonline.cz
Pokorný Martin /martin.pokorny@energetikaonline.cz
Slováková Marie /marie.slovakova@energetikaonline.cz
Veselý Michael /michael.vesely@energetikaonline.cz

Dotazy a připomínky na redakci prosím směřujte na redakce@energetikaonline.cz

Tiskové zprávy nám prosím zasílejte na e-mail press@energetikaonline.cz

Technická podpora

Chcete-li nahlásit problém s webem EnergetikaOnline.cz, kontaktujte prosím webmaster@energetikaonline.cz s popisem problému spolu se screenshotem a adresou URL. Sdělte nám prosím také verzi vašeho prohlížeče, nainstalované rozšíření prohlížeče, operační systém a typ vašeho zařízení .